Event Firmowy

„Telepatia”

Przemyślana atrakcja na Twój Event

Krótkometrażowy spektakl „Telepatia” to jedyne w swoim rodzaju widowisko prezentujące mało znaną sztukę czytania w myślach, czyli mentalizmu.

Wybierając atrakcje na event, trzeba zastanowić się, czy nasi goście będą zadowoleni z rozrywki, a co ważniejsze: czy przedstawi ona firmę w odpowiednim świetle!

Przy moim pokazie, nie musisz się o to martwić, ponieważ mój repertuar został drobiazgowo przygotowany, właśnie pod kątem zagwarantowania niesamowitych przeżyć.

Zadbaj o Jakość Eventu Wyjątkową Atrakcją!

„Telepatia” to nie pokaz kilku sztuczek, a przemyślany i dopracowany spektakl, składający się z najlepszych iluzji jakie posiadam. Ponad to – możesz mieć pewność, że Twoi goście nigdy nie widzieli podobnego show. Jest tak, dlatego bo jestem jedynym telepatą i jednym z niewielu mentalistów funkcjonujących w Polsce(i na świecie).

Dzięki dużemu doświadczeniu i otwartej osobowości, nie musisz „prowadzić mnie za rękę” w celu dopatrzenia, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moją specjalizacją są ludzie, więc jestem w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji.

Decydując się na „Telepatię” – nie zamawiasz pokazu czytania w myślach. Zamawiasz jedno-osobową armię, która oczaruje Twoich gości zarówno umiejętnościami, prezentacją, oraz charakterem.

Przebieg „Telepatii”
20-25 minut

Pokaz trwa przeważnie od 20 do 25 minut. Repertuar może ulec zmianie w zależności od ilości gości, tematyki wydarzenia lub specyfikacji miejsca.

W trosce o Twoje zadowolenie, wszelkie zmiany są uzgadniane i przedyskutowane z Tobą, aby pokaz spełniał wszystkie oczekiwania.

Atrakcja Na Event – „Telepatia”

Gdybyś Mogła Widzieć To Co Ja – Przedstawienie się i przywitanie z publicznością. Krótka demonstracja czytania w myślach, w której bierze udział każda zainteresowana osoba z widowni.

Synestezja Wizualna– Performer zaprasza na scenę dwie osoby. Każda z nich ma za zadanie, pomyśleć o dowolnym rysunku. Po podjęciu decyzji, zostają poproszeni o powiedzenie jednego faktu lub kłamstwa na swój temat. Na podstawie odpowiedzi performer odgaduje oba obrazy.

Na Wyciągniecie Myśli – Jedna osoba z widowni zostaje poproszona o stworzenie w umyśle obrazu najważniejszej osoby w jej życiu. Performer najpierw opisuje charakter i osobowość tej osoby, a następnie jej(lub jego) imię.

Abonent Poza Zasięgiem – Performer zaprasza jednego widza na scenę, a trzech innych o stworzenie przypadkowej 9-cyfrowej liczby. Gdy widownia skonstruuje numer, widz stojący na scenie proszony jest o wybranie jednego państwa. Ostatecznie wybór widza jest ujawniany w niemożliwy sposób, przez osobę która nie znajduje się nawet w pomieszczeniu.

Atrakcja Na Event od A do Z

Na specjalne życzenie, istnieje możliwość spersonalizowania pokazu. W przypadku takiego zapotrzebowania, proszę o informacje przynajmniej miesiąc przed wydarzeniem.

Dzięki strukturze pokazu i postaci scenicznej, Twoi goście oprócz doświadczenia niemożliwych wydarzeń na scenie – usłyszą również inspirujące i motywujące historię, które idą w parze z iluzją.

Zagwarantowanie gościom unikalnych przeżyć, nie tylko podniesie prestiż całej imprezy, ale także sprawi, że jako organizator zyskasz w ich oczach.

Twój Event Firmowy Zasługuje
Na Przemyślaną Rozrywkę

Nie pozwól, żeby ktoś Cię wyprzedził i zarezerwuj termin!

Planujesz, żeby Twoje wydarzenie było jedyne w swoim rodzaju i odzwierciedlało wizerunek firmy w odpowiedni sposób?

Jeśli chcesz, aby „Telepatia” podniosła poziom Twojego eventu wypełnij formularz, a ja skontaktuje się z Tobą jak tylko będzie to możliwe!

Ceny pokazu „Telepatia” zaczynają się od 1 600zł netto i są uzależnione od specyfikacji wydarzenia.