Romantyczne Wesele

„Empatia”

Wyjątkowa Rozrywka
dla Gości na Weselu

„Empatia” jest krótkometrażowym spektaklem, opierającym się w pełni na emocjach i uczuciach, które doprowadziły parę młodą, do tego że postanowili wziąć ślub.

Ta atrakcja weselna została stworzona z myślą o tym, żebyście to właśnie WY byli gwiazdami wieczoru. Dzięki temu, Wasi goście na weselu nie tylko będą zachwyceni jedyną w swoim rodzaju rozrywką, ale także zobaczą na własne oczy, jak podczas najpiękniejszego dnia swojego życia dokonujecie prawdziwych cudów!

Romantyczna Atrakcja Na Wesele

Przebieg pokazu może zostać zmieniony lub zmodyfikowany, w zależności od preferencji pary młodej, warunków panujących na sali lub specyfiki widowni.

W trosce o Wasze zadowolenie i satysfakcje – każda zmiana w repertuarze jest uzgadniana i negocjowana, na długo przed weselem.

Przebieg „Empatii”
20/25 minut

Atrakcja Na Wesele – Empatia

Gdybyś Mogła Widzieć To Co Ja – Przedstawienie się i przywitanie z zebraną widownią. Krótka demonstracja czytania w myślach, w której bierze udział każda zainteresowana osoba.

Esencja Życia – Odczytanie trzech prywatnych informacji z myśli przypadkowo wybranego widza(lub osoby wybranej przez parę młodą). Cała prezentacja opowiada o poszukiwaniu siebie i podążaniu za marzeniami.

Inteligencja Emocjonalna – Trzech wybranych widzów wybiera z trzech książek po jednym słowie. Po krótkim zastanowieniu, performer opowiada o osobowości każdego użytkownika, a następnie prosi Pana Młodego o odgadnięcie ich myśli. Co, ku zaskoczeniu widowni udaje się perfekcyjnie.

Bratnie Dusze – Po udanym pokazie ukrytych umiejętności Pana Młodego, performer zaprasza Pannę Młodą, aby też mogła odkryć w sobie talent do czytania w myślach. Pan Młody zostaje poproszony o pomyślenie o dowolnym obrazie, a Panna Młoda ze 100% skutecznością tworzy taki sam rysunek.

Atrakcja Na Wesele Jak Ze Snu

Pokaz czytania w myślach, sam w sobie jest niesamowitym przeżyciem, ale w połączeniu z piękną atmosferą weselną – jest doświadczeniem, które zapamiętasz do końca życia!

Dzięki podkreśleniu emocji między parą młodą i prezentacją opartą na emocjach, możecie być pewni, że mój pokaz nie przyćmi tego wspaniałego wydarzenia. Moim zadaniem jest pokazanie waszej relacji w zupełnie nowym świetle i pokazanie, że dzięki miłości wszystko jest możliwe.

Zapewnij Sobie Romantyczną Atrakcję na Wesele

Zarezerwuj termin, żeby mieć pewność, że nikt Cię nie wyprzedzi! Sezon niestety nie trwa wiecznie, dlatego ilość dostępnych terminów jest ograniczona.

Czy pragniesz, aby na Twoim weselu emocje grały pierwsze skrzypce?

Jeśli chcesz, aby „Empatia” wzbogaciła Twoje wesele, wypełnij formularz, a ja skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Ceny pokazu „Empatia” zaczynają się od 1 200zł netto i są uzależnione od specyfikacji wydarzenia.