Iluzja Kontaktowa

„Kalokagatia”

Przenieść Gości w Samo Centrum Rozrywki!

Kontaktowy pokaz czytania w myślach nie tylko pozwala gościom przeżyć pełne doświadczenie telepatii. On sprawia, że ludzie mają bezpośredni kontakt z artystą i jego światem – dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającej widowni!

Zamiast zabierać gości na pokaz… przynieś pokaz do gości! Dzięki temu, każdy uczestnik zabawy może samodzielnie zdecydować, czy chcę brać udział w zabawie, czy nie.

Jednak osób niechętnych nie będzie dużo, gdy cała sala wypełni się okrzykami zdumienia i radości!

Potrzebujesz atrakcji na event, ale chcesz uniknąć:


Chaosu, przy ustalaniu godzin i kolejności występów podczas eventu? Zapraszając mnie na swoje wydarzenie nie musisz się niczym przejmować. Lata doświadczenia sprawiły, że jestem w pełni samodzielny w swojej pracy. Jedyną sytuacją, w której bierzesz czynny udział w organizacji zapewnianej przeze mnie rozrywki – jest moment, gdy masz specjalne życzenia co do poszczególnych gości!


Problemów, związanych ze spełnianiem życzeń i zachcianek wykonawców, przez które nie możesz skupić się na wydarzeniu? Przy mnie możesz zapomnieć o takich sytuacjach! Jedyne prośby jakie mam w trakcie realizacji, są związane z kawą lub szklanką wody. Dzięki braku dużych rekwizytów – jestem w stanie wejść „z biegu” na wydarzenie. Bez zawracania głowy organizatorom i bez „gwiazdorzenia”.


Artystów, którzy znikają tak szybko jak się pojawili i nie nawiązują kontaktu z gośćmi? O ile zawsze pojawiam się szybko na realizacji (najczęściej 30-45 minut przed umówioną godziną spotkania). O tyle, nie uciekam z eventu tuż po skończeniu swojej pracy. Dbam o doświadczenia gości i jeśli chcą oni spędzić ze mną trochę więcej czasu – mają taką możliwość! Dlatego umówione dwie godziny występów, często mogą przeobrazić się w 4 godziny pełni rozrywki.

Rozrywka, która uzupełni każdą okazję

Dzięki swobodnej formule pokazu – idealnie współgra ona z innymi atrakcjami wieczornymi!

Zawsze dbam o to, by nie przeszkadzać gościom w oglądaniu innych atrakcji, rozmowach czy chociażby jedzeniu. Lata doświadczenia, pozwalają mi na jasne określenie, kto jest zainteresowany, a kto woli spędzić czas wśród innych gości. Każdy mój ruch, słowo i akcja jest dopasowana do sytuacji panującej na sali – dlatego nigdy nie dochodzi do sytuacji, gdy ktoś czuję się „przymuszany” do uczestniczenia w zabawie!

Przemyślana Rozrywka, Która Zapada w Pamięć

Nie pozwól, żeby ktoś Cię wyprzedził i zarezerwuj termin!

Pragniesz podarować gościom jedyną w swoim rodzaju rozrywkę, którą zapamiętają na całe życie?

Jeśli chcesz, aby „Kalokagatia” zachwyciła gości Twojego wydarzenia – wypełnij formularz, a ja skontaktuje się z Tobą jak tylko będzie to możliwe!

Ceny pokazu „Kalokagatia” zaczynają się od 1 500zł netto i są uzależnione od specyfikacji wydarzenia.