Spektakl

Pełnometrażowy Monodram Mentalistyczny

Spektakl „Love/Live” jest połączeniem iluzji i jedno-osobowego dramatu, podczas którego widownia przeżywa pełne spektrum emocji. Historia przedstawiona w sztuce zmusza do refleksji, momentami rozbawia, ale głównie napawa poczuciem, że wszystko jest możliwe i nic nie jest stracone.

Wszystko to w tajemniczej atmosferze świata ezoteryki, magii i iluzji, które zacierają granicę między rzeczywistością, a złudzeniami. Autorskie efekty i nieszablonowa postać sceniczna, sprawiają, że dany pokaz wyróżnia się z tłumu, nawet wśród iluzjonistów.

O Czym Opowiada Love/Live

O podróży od utracenia do odzyskania wiary w szczęście. Przez 75 minut widownia usłyszy i zobaczy:

– Czym jest Esencja Życia
– Jak brzmią łatwe pytania i czym są trudne odpowiedzi
– Czy istnieje Esencja Śmierci
– Jak opanować 7 Uczuć Głównych
– Co mówi o człowieku jego „słowo marzeń”
– Jak wygląda prawdziwe ryzyko

Wszystko opisane opowieściami z mojego życia i połączone z fenomenem telepatii. Taka kombinacja, tworzy show, którego nie doświadczy się na żadnej innej scenie!

Warunki Spektaklu

Love/Live na przestrzeni ostatnich lat, było grane zarówno dla widowni 30 osobowych, jak i 100 osobowych. Na podstawie doświadczenia i zebranych opinii, wiem że najlepszym przedziałem jest 50-60 osób.

Spektakl nie wymaga, żadnego zaplecza technicznego, oprócz mikrofonu, dwóch krzeseł i stołu. Całe show oparte jest na relacji między performerem, a widownią.

Co najmniej dwie godziny przed wykonaniem pokazu, muszę mieć pełny i wyłączny dostęp do sali lub sceny gdzie odbędzie się wydarzenie – w celu przetestowania i sprawdzenia warunków i powtórzenia choreografii.

Zorganizuj Jedyny W Swoim Rodzaju Spektakl

Aby dowiedzieć się więcej o organizacji Love/Live, skontaktuj się ze mną za pomocą zakładki KONTAKT, lub wypełnij formularz poniżej. Poinformuje Cię czy dany termin i dane warunki są odpowiednie do wystawienia spektaklu.

Ceny spektaklu „Love/Live” zaczynają się od 3 000zł netto.